• Laatste
  • Alle
Conner Rousseau: “Laat ongevaccineerden nergens meer binnen”

Conner Rousseau: “Laat ongevaccineerden nergens meer binnen”

17 januari 2022
Maxime Vandenberghe (UGent): “Staatshervormingen zorgen niét voor meer communautair gekibbel”

Maxime Vandenberghe (UGent): “Staatshervormingen zorgen niét voor meer communautair gekibbel”

21 mei 2022
Gilkinet wil dat snelheidsboetes proportioneler worden

Gilkinet wil dat snelheidsboetes proportioneler worden

21 mei 2022
VNZ
Russisch gasbedrijf Gazprom draait gaskraan naar Finland dicht

Russisch gasbedrijf Gazprom draait gaskraan naar Finland dicht

21 mei 2022
In de kijker: Wouter Beke

In de kijker: Wouter Beke

21 mei 2022
De Brusselse openbare ruimte is seksistisch

De Brusselse openbare ruimte is seksistisch

20 mei 2022
EU lijkt soepele begrotingsregels te willen aanhouden wegens oorlog in Oekraïne

EU lijkt soepelere begrotingsregels te willen aanhouden wegens oorlog in Oekraïne

20 mei 2022
Mahdi wil schijnhuwelijken verhinderen: "Geen kans geven om te frauderen"

Mahdi wil schijnhuwelijken verder verhinderen: “Geen kans geven om te frauderen”

20 mei 2022
Populaire Franse presentatrice met de dood bedreigd door "antiracistische militant"

Populaire Franse presentatrice met de dood bedreigd door “antiracistische militant”

20 mei 2022
Europees Parlement stemt tegen debat over christenvervolging

Europees Parlement stemt tegen debat over christenvervolging

20 mei 2022
Rusland neemt wraak tegen Finland

Rusland zet gasleveringen aan Finland stop

20 mei 2022
Eva De Bleeker (Photonews)

De Bleeker: “Nu hervormen of toestanden zoals in de jaren tachtig”

20 mei 2022
Is there something rotten in het Toneelhuis?

Is there something rotten in het Toneelhuis?

20 mei 2022

Geen producten in je winkelwagen.

  • Aanmelden
  • Registreren
PAL NWS
  • PAL NWS
  • Nieuws
    • Binnenland
    • Buitenland
  • Opinie
  • Satire
  • PAL SPORT
  • PAL CAST
  • ‘t Pallieterke
  • Abonnement
Geen Resultaat
Zie Alle Resultaten
PAL NWS
  • PAL NWS
  • Nieuws
    • Binnenland
    • Buitenland
  • Opinie
  • Satire
  • PAL SPORT
  • PAL CAST
  • ‘t Pallieterke
  • Abonnement
Geen Resultaat
Zie Alle Resultaten
PAL NWS
Mijn Account

Conner Rousseau: “Laat ongevaccineerden nergens meer binnen”

door Redactie PAL
17 januari, 2022 12:05
in Binnenland, Binnenland politiek, Nieuws
40
Conner Rousseau: “Laat ongevaccineerden nergens meer binnen”
892
DEELACTIES
2.5k
WEERGAVEN
FacebookTwitterWhatsappTelegramVkMail

Volgens Vooruit-voorzitter Conner Rousseau mogen ongevaccineerden geen toegang meer krijgen tot het openbaar leven. Dat schrijft hij in een opiniestuk dat vandaag in De Standaard werd gepubliceerd.

Deze inhoud wordt niet getoond. Klik hier om al onze content te tonen door onze cookies te accepteren

Rousseau begint zijn stuk door te stellen dat vaccinatie de beste remedie is om ons uit de huidige gezondheidscrisis te halen. Ook geeft hij aan dat de overgrote meerderheid van de Vlamingen zich momenteel al heeft laten vaccineren, wat een positief gegeven is.

Dat gaat echter niet ver genoeg voor de Vooruit-voorzitter, die de mening is toegedaan dat de ongevaccineerden onze gezondheidszorg nog steeds kunnen ontwrichten. “Zolang een bepaald percentage van de Vlamingen en Belgen ongevaccineerd blijft – ook al is het maar 10 procent – heeft het virus voldoende bewegingsvrijheid om zoveel slachtoffers te maken dat ons zorgsysteem ontregeld raakt.” Hierdoor vindt Rousseau dat zich al dan niet laten vaccineren geen persoonlijke keuze is. “Zolang de minderheid zich niet ook laat vaccineren, is niemand vrij. De beslissing om je niet te laten vaccineren is geen persoonlijke beslissing, ze heeft gevolgen voor iedereen.”

Vrijheid ongevaccineerden beperken

“Op dit ogenblik krijgt de vrijheid van 10 procent van de bevolking voorrang op de vrijheid van 90 procent van de bevolking. Dat is de omgekeerde wereld. De minderheid ongevaccineerden gijzelt de solidaire meerderheid gevaccineerden.”, gaat Rousseau verder. Die situatie is voor hem niet aanvaardbaar. Daarom stelt hij voor om de vrijheid van die ongevaccineerden te beperken. Dat zou zorgen voor een effectieve vaccinatieplicht, zonder te dreigen met boetes of gevangenisstraffen. “We willen met Vooruit de ongevaccineerden niet tegen hun wil een vaccin in de arm duwen, hen niet bedreigen met celstraffen of hen een boete opleggen. Wat we wel willen doen, is hen (en alleen hen) de gevolgen laten dragen van hun keuze om zichzelf en anderen niet te beschermen.”

Geen toegang meer tot openbaar leven

Concreet zou Rousseau ongevaccineerden het recht ontzeggen om nog op plaatsten te komen waar ze anderen met het coronavirus kunnen besmetten. Dat zou namelijk een groot risico vormen voor onze gezondheidszorg. “Ze zouden niet meer binnen mogen in restaurants, cafés, dancings, bioscopen, theaters, concertzalen, sportclubs en winkels (behalve supermarkten).”, aldus de voorzitter. Ook op de werkvloer zouden ongevaccineerden niet meer welkom zijn. “Werk­gevers zouden een vaccinatiebewijs moeten kunnen vragen van hun medewerkers, om de gezondheid van het personeelsbestand en de continuïteit van hun activiteiten te waarborgen.”

Rousseau wil met andere woorden gevaccineerden belonen door hen weer deel te laten nemen aan het volledige sociale, culturele en economische leven. “Solidariteit belonen met vrijheid.“, klinkt het in het opiniestuk. Niet totaal onverwacht leidt die uitspraak ook tot heel wat kritiek.

Deze inhoud wordt niet getoond. Klik hier om al onze content te tonen door onze cookies te accepteren

Beste @conner_rousseau, even kort: vrijheid is geen “beloning”. Zo. Dat was het eigenlijk.

— Joël De Ceulaer (@jdceulaer) January 17, 2022

Burgers die beloond worden met 'vrijheden' als ze in de pas van de overheid lopen hebben helemaal geen vrijheden en rechten maar zijn onderworpen slaven van de staat. Socialisme is inherent autoritair. Goed dat @conner_rousseau dat zo eerlijk opbiecht. #terzake

— Tom Vandendriessche (@TomVandendriese) January 11, 2022
Bron: De Standaard
Tags: Conner Rousseauvaccinatieplicht
Deel357Tweet223VerzendenDeelDeel45Verzenden
Redactie PAL

Redactie PAL

Reacties 40

  1. Richard De Rover says:
    4 maanden geleden

    Beste Conair,
    Sociale zekerheid is een verzekering waar
    1) iedereen die er aanspraak op maakt de verzekeringspremie moet betalen (= bijdragen sociale zekerheid);
    2) de contractuele verplichtingen van het verzekeringscontract naleven (onder andere geen onverantwoorde risico’s nemen, bijvoorbeeld dronken achter het stuur in een autoverzekering) op straffe van uitsluiting van vergoedingen.
    Toegepast op vaccinatie betekent dit simpelweg dat niet gevaccineerden zelf opdraaien voor 100% van de kosten van ziekenhuisopname wegens Covid.
    Uw “schitterend” voorstel is om de hele samenleving om te vormen tot een politiestaat waarbij cafés, restaurants, bioscopen, etc. elke bezoeker gaan controleren of ze al dan niet gevaccinneerd zijn.
    Hallo, nog iemand die stemt voor deze idioot?

    Beantwoorden
  2. Torsten Koch says:
    4 maanden geleden

    Mini-Stalin.

    Beantwoorden
  3. Werner Vermeylen says:
    4 maanden geleden

    Het wordt hoe langer hoe gortiger. Hopelijk wordt deze kleuter zelf overal de toegang geweigerd, dan kan hij nog eens beginnen bleiten. Zo’n uitspraken vragen maar om één ding, nl, wraak.

    Beantwoorden
    • Erika says:
      4 maanden geleden

      Wraak Werner? Wat ben je van plan?
      Je weet trouwens dat die best koud wordt geserveerd?

      Beantwoorden
  4. Fredje says:
    4 maanden geleden

    Moet hij niet dringend worden vervolgd voor “haat zaaien”?
    Als JH wordt bestraft met 10 maanden gevangenis en 5 jaar ontzetting van burgerrechten, moet Connor op zijn minst 10 jaar gevangenis krijgen, en levenslang burgerrechten kwijt’.
    En N-VA moet nog nadenken over verplichting vaccinatie? Ik denk het niet.

    Beantwoorden
  5. balthazar says:
    4 maanden geleden

    nog een socialistische dictator die volledige overgave wil.

    Beantwoorden
  6. Marc says:
    4 maanden geleden

    Een gevaccineerd persoon kan ook nog besmet zijn, en deze ziekte doorgeven.
    Het vaccin zorgt er alleen maar voor dat je minder ziek word.
    De covid-19 pas geeft daarom een vals gevoel van veiligheid!!
    Zie maar naar de woonzorg, veel besmetting nu.
    Dus gevaccineerd of niet je kan het in beide gevallen altijd door geven.

    Beantwoorden
  7. Tintor says:
    4 maanden geleden

    -Deze uitspraken zullen Zwaar afgestraft worden in 2024-

    Beantwoorden
  8. Dadan says:
    4 maanden geleden

    Als je dood bent, weet je niet dat je dood bent.
    Het is alleen moeilijk voor anderen.
    Dat geldt ook voor als je DOM bent.

    Beantwoorden
  9. Marcus says:
    4 maanden geleden

    Moeten ze ook iets op hun revers naaien?

    Beantwoorden
  10. Fred says:
    4 maanden geleden

    Vaccins helpen zeer zeker, maar wat te denken van alle niet-gevaccineerde Vlaamse socialisten die in de zorg werken? Hun voorzitter ziet hen niet meer graag en hun vice-premier wil hen ontslaan, gewoon omdat ze ergens gelezen hebben dat de meerderheid van de Vlamingen voor een vaccinatieplicht is.

    Beantwoorden
    • Hubert Collaer says:
      4 maanden geleden

      de linkse Vivaldi regering hierin gretig bijgesprongen door de al even linkse media(zelfs VTM en HLN) zaaien tweedracht onder de bevolking door ongefundeerde uitspraken over verplichte vaccinatie met vaccins wiens nut op langere tijd niet bewezen is en zeker niet hun bijwerkingen.
      Een ziekteverzekering heeft niets te maken met een privé verzekering waar er algemene voorwaarde zijn.
      Na het uitsluiten van niet gevaccineerden en hen alle medische kosten volledig te laten betalen , gaat hij en met hem al wie daartoe oproept,ook burgers, dit ook toepassen voor rokers, obesen enz?
      Eind 19de eeuw tot in 1911 was België geen voorstander van een verplichte polio vaccinatie omdat het tegen de individuele vrijheid inging en men toen net als nu verschillende inentingen moest krijgen om volledig immuun te zijn.De verplichting kwam er pas in 1946 toen Polio al lang uitgeroeid was.
      Blijkbaar telt de individuele vrijheid die in de Grondwet gebeiteld staat plots niet meer.

      Beantwoorden
  11. Walter Couder says:
    4 maanden geleden

    De sossen houden een pleidooi voor apartheid. Goe bezig mateke.

    Beantwoorden
  12. Walter Couder says:
    4 maanden geleden

    Zelfs al zou 100% van de bevolking gevaccineerd zijn, dan nog kan het virus zich verspreiden. Wel in mindere mate. Beste methode: laat het virus zich vrij verspreiden onder de jongeren die er toch niet ziek van worden.

    Beantwoorden
  13. Bert Pelgrims says:
    4 maanden geleden

    Gevaccineerden verplichten een mondmasker te dragen maar de mensen niet verplichten om te vaccineren en deze dan uitsluiten van de maatschappij, wat een onzin, oftewel iedereen vaccineren of niemand maar discrimineren zit er toch weer in bij de politici.

    Beantwoorden
    • Geineken288 says:
      4 maanden geleden

      Iedereen verplichten om zich te laten vaccineren gaan ze nooit doen, zijn bang van de eraan verbonden verantwoordelijkheid. De overheid wil nog steeds niet inzien dat men zich onmogelijk uit een pandemie kan vaccineren. Trouwens het gaat al lang niet meer over onze gezondheid maar over controle op de maatschappij. De volgende stap is het afschaffen van contant geld en de invoering van digitale munt.

      Beantwoorden
  14. Dirk Van Dessel says:
    4 maanden geleden

    “Back in the USSR” ????????

    Beantwoorden
  15. Bad Boy says:
    4 maanden geleden

    Ik heb nog een beter voorstel: laat nergens nog Vivaldi – politiekers binnen. Het effect gaat veel positiever zijn.

    Beantwoorden
  16. Linda DW says:
    4 maanden geleden

    Laat sullige en ambetante politici nergens meer binnen. Dan begaan ze minder stommiteiten.
    Stel u voor dat iedereen zo zijn meningske en zijn goestingske mag opdringen.
    Informeer u beter, studeer meer, observeer meer, en respecteer andersdenkenden.

    Beantwoorden
  17. Nachtbraker says:
    4 maanden geleden

    Vrijheid is een recht, geen beloning.
    Iedereen de les spellen moet Connard nodig doen, hij die al meer dan eens over de schreef is gegaan.
    Hij heeft Torquemada VDB in Vivaldi geloodst en kan dus moeilijk voor hem onderdoen.

    Beantwoorden
  18. Steph says:
    4 maanden geleden

    Kan hij met een bloedstaal aantonen dat hijzelf wel degelijk is gevaccineerd of een placebo heeft gekregen? Want indien hij een placebo heeft gekregen is hij niet gevaccineerd!

    Beantwoorden
    • Liesbeth says:
      4 maanden geleden

      Bij vaccinaties werkt men NIET met placebo’s.
      Er wordt gewoon gekeken naar de antilichamen en viral count.

      Beantwoorden
  19. Dierick Serge says:
    4 maanden geleden

    Wat heeft die zot te zeggen.NIETS.in mijn zaak ben ik de baas en niet deze dwaas.!!!!

    Beantwoorden
  20. Eikje says:
    4 maanden geleden

    De ware aard van deze omhooggevallen pipo wordt als maar duidelijker!!

    Beantwoorden
  21. Frans Vandenbosch, auteur van Statecraft and Society in China. says:
    4 maanden geleden

    Die Rousseau krijgt autoritaire trekjes. Die wil hier een dictatuur invoeren. Die wil naar een oude stijl USSR communisme. Dat gaat je stemmen kosten, beste Conner. Vlaams Belang voorzitter Van Grieken, in zijn eenvoudige onnozelheid, die denkt dat hij dat moet/kan vergelijken met Communisme in China. Hij beseft blijkbaar zelf niet hoe ver die vergelijking weg is van de waarheid. China is géén “Communistisch” land in de westerse betekenis van dat woord. (en óók niet volgens de Chinese grondwet). In China is er GEEN verplichte vaccinatie. Belgie, het bananenkoninkrijkje aan de Noordzee heeft 28612 Corona doden, 2452 doden per miljoen inwoners. China heeft 4636 Corona doden, 3 per miljoen inwoners. Van Grieken weet niet waarover hij het heeft, telkens als hij het woord China in de mond neemt. Ofwel, is Van Grieken heel dom, ofwel is hij hypocriet en populistisch. En zegt hij domme dingen in de hoop om daar stemmen mee te halen, net als Rousseau dat doet.

    Beantwoorden
    • Geineken288 says:
      4 maanden geleden

      Kan allemaal wel zijn wat je zegt, maar over quarantaine spreek je niet. Een kennis van mij heeft 3 weken op zijn hotelkamer vastgezeten zonder die te mogen verlaten, eten aan de deur en voor de rest niets. Je mag voor mijn part in China gaan wonen, blijkbaar is het er toch zo goed. Trouwens als je alle cijfers van China gelooft dan ben je ook heel naïef.

      Beantwoorden
    • Bad Boy says:
      4 maanden geleden

      Frank, hoeveel geld krijg jij van “de partij” om jouw communistische ideeën te pas en te onpas te spuien? Jij bent blij zeker, nu Poetin Europa wil aanvallen? Sta jij al klaar met de Russische vlag om hem te verwelkomen?

      Beantwoorden
  22. Koenraad Béroudiaux says:
    4 maanden geleden

    Dom! Laat iedereen gewoon zichzelf beschermen. Niet beschermd? Helaas pindakaas, geen solidariteit indien toch ziekjes.

    Beantwoorden
    • Geineken288 says:
      4 maanden geleden

      Wat een geleuter man, mijn dochte, haar man en de kinderen zijn niet gevaccineerd, hebben corona gehad, lichtjes ziek en hebben nu een immuniteit die veel breder en beter is dan na vaccinatie. Maar de overheid ontkent dit volledig en wil blijven prikken.
      Dan ook geen solidariteit voor diegenen die heel hun leven gezopen en gerookt hebben. Mijn schoondochter staat in de verpleging en jaarlijks overlijden er vele duizenden aan de gevolgen van het roken. Hierover al een statistiekje gezien. Dus ook helaas pindakaas geen solidariteit voor rokers en drinkers ! Reserveer alvast uw vierde vaccinatie !

      Beantwoorden
    • Rudy Dannau says:
      4 maanden geleden

      helaas pindakaas dan stop ik de betalingen aan de ziekte verzekering eens zien hoelang je in het bed zal liggen als wij niet meer toedragen.

      Beantwoorden
  23. Jacques says:
    4 maanden geleden

    Ik kan er in komen al is zijn stelling toch wel wat in wit-zwart.
    Maar juist: ik wens liever geen contact met niet gevaccineerden en wil daarom niet bestraft worden in mijn sociale omgang. De ethische scheef getrokken ideologie over vrijheid en recht ruikt naar bekrompenheid, slaaf-gevoel en bij extenso naar woke. Onvolwassen schizofrenie! Tijd om te beseffen dat het momenteel de enige manier is om eruit te geraken. Er komen betere tijden en beslist betere methoden maar momenteel moeten we solidair roeien met de riemen die we hebben. En dat is: iedereen vaccineren!

    Beantwoorden
  24. lucky9 says:
    4 maanden geleden

    Linksen en collectivisten zijn van nature autoritair en ondemocratisch. Kereltjes zoals Rousseau zouden opgesloten moeten worden in een gekkenhuis. Zijn hele argumentatie is zo krom als een cirkel. Wat bij voorbeeld met de niet gevaccineerden wiens automatisch immuunsysteem het (corona/covid19/sars2) virus al lang onschadelijk heeft gemaakt? Zulke niet gevaccineerden zijn totaal ongevaarlijk voor iedereen en bij veronderstelling ook voor alle gevaccineerden. Wat bij voorbeeld met de niet gevaccineerden die wel de bijwerkingen kennen van inderhaast op de markt gegooide pseudo-vaccins? Het is duidelijk dat we leven onder een dictatuur van machtsgeile, geldzuchtige en onbekwame politiekers. Hun waanzin reikt steeds verder.

    Beantwoorden
  25. Willy Imbrechts says:
    4 maanden geleden

    Zet de ongevaccineerden ook in de achterste rij van de hospitalen,probleem van de zorg opgelost,of is dit weer discriminatie?W Imbrechts Middelkerke.

    Beantwoorden
    • Werner Vermeylen says:
      4 maanden geleden

      Weer zo’n domme man, dan ook de obese, rokers, snoepers, zuipers en vooral de sporters. Zij kiezen allemaal voor risico’s die ziekenhuisbedden in beslag nemen, lompe vent, denk eerst na voordat ge domme dingen zegt.

      Beantwoorden
  26. Remy Wysmans says:
    4 maanden geleden

    Ik ben blij dat hij zo zijn ware gezicht laat zien. Een neo-nazi aan het hoofd van een socialistische partij. Terug naar de jaren dertig van vorige eeuw.

    Beantwoorden
  27. Devlaeminck Chris says:
    4 maanden geleden

    Lachaert (OVLD) vindt dat de hypocrisie rond het CST mag ophouden. De Wever (N-VA) wil na de omikrongolf het CST afvoeren. En Rousseau? Die wil de druk om te vaccineren nog verder opvoeren. Denkt hij daarmee kiezers te winnen? Of heeft hij aandelen bij Pfizer of Moderna? Hij zet de deur op een kier voor samenwerking met de PVDA.
    Rousseau toont meer en meer zijn ware aard. Een communist waardig. Trouwens de meerderheid die zich heeft laten vaccineren is niet solidair. Een grote hoop, laat zich enkel en alleen maar vaccineren omdat ze anders gestraft worden.

    Beantwoorden
  28. Irene says:
    4 maanden geleden

    Zijn wij nu achterlijk of zijn het de politici en de virologen. mijn man en ik zijn allebei 3 x gevaccineerd en hebben nu dus toch corona opgelopen. niet echt ziek, wat verkoudheidachtige toestanden. We zitten dus nu in quarantaine, Waarom? Uiteraard omdat we het virus kunnen doorgeven. Wat is dan eigenlijk het verschil tussen een niet gevaccineerde en een wel gevaccineerde? Waarom niet gevaccineerden hun vrijheden afpakken. Ze zijn dan toch alleen maar verantwoordelijk voor hun eigen gezondheid.?

    Beantwoorden
  29. DB says:
    4 maanden geleden

    Gedurende de eerste drie weken van november 2021 was volgens de cijfers van Sciensano 65 tot 68 procent van de coronapatiënten in de ziekenhuizen gevaccineerd.
    Van de 30 procent ongevaccineerden heb je geen enkele zekerheid dat ze niet in het ziekenhuis zouden liggen als ze wel gevaccineerd waren (want er waren ruim twee keer zoveel gevaccineerden opgenomen).
    In het licht van deze cijfers kan je niet zeggen dat het de ongevaccineerden zijn die de gezondheidszorg ontwrichten en de ziekenhuizen overbelasten. Toch blijven de meeste politici en wetenschappers dat beeld ophangen.

    Beantwoorden
  30. Bjorn Roesbeke says:
    4 maanden geleden

    Of anders gezegd: hoe een voorzitter van de socialische partij mij overtuigd heeft om mij NIET te laten vaccineren.
    De grondrechten alsook het medisch geheim van het volk worden geschonden en daar wil Conner nog een schep bovenop doen?
    Nee danku!

    Beantwoorden
  31. Werner says:
    4 maanden geleden

    Ons mateke heeft een frustratie opgelopen omdat er een restaurant was dat geen socialisten meer binnenliet, en daarom haalt hij uit…

    Beantwoorden

Geef een antwoord Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Gerelateerd Berichten

De Wever sluit zich aan bij Molenbeek-uitspraak Conner Rousseau: "Geen prettig gevoel"

De Wever sluit zich aan bij Molenbeek-uitspraak Conner Rousseau: “Geen prettig gevoel”

door Anton Schelfaut
12 mei 2022
25

N-VA-voorzitter Bart De Wever gaat akkoord met de uitspraak van Vooruit-voorzitter Conner Rousseau over Molenbeek. Die laatste verklaarde eind april...

Alle partijen het Vlaams Belang achterna

Alle partijen het Vlaams Belang achterna

door Redactie Politiek
8 mei 2022
0

Een sociaal, ja zelfs links geïnspireerd economisch beleid. En tegelijk conservatief op maatschappelijke thema’s als immigratie en cultuur. Het is...

Hommeles bij Vooruit Torhout: Rousseau neemt bevoegdheden lokaal bestuur af

Hommeles bij Vooruit Torhout: Rousseau neemt bevoegdheden lokaal bestuur af

door Wannes Neukermans
3 mei 2022
1

Conner Rousseau, de nationale voorzitter van Vooruit, neemt samen met federaal fractieleider Melissa Depraetere en provinciaal Vooruit-voorzitter Simon Bekaert tijdelijk...

Conner Rousseau. Foto Photonews.

Vooruit-voorzitter Rousseau valt Vlaams Belang frontaal aan: “Vlaams Belang is een wolf in schaapsvacht” 

door Belga Press Agency
1 mei 2022
14

Vooruit-voorzitter Conner Rousseau heeft tijdens zijn 1 mei-toespraak in Sint-Niklaas stevig uitgehaald naar Vlaams Belang. Volgens Rousseau is het VB een...

  • Trending
  • Reacties
  • Laatste
Voorzitter DéFI: “Ons cordon sanitaire omvat Vlaams Belang, PTB én N-VA”

Voorzitter DéFI: “Ons cordon sanitaire omvat Vlaams Belang, PTB én N-VA”

20 mei 2022
Filip Dewinter zorgt voor ophef in Nederland

Filip Dewinter zorgt voor ophef in Nederland

19 mei 2022
Schaarbeek: Schepen dient klacht in tegen andere schepen voor aanranding

Schaarbeek: Schepen dient klacht in tegen andere schepen voor aanranding

20 mei 2022
Voorzitter DéFI: “Ons cordon sanitaire omvat Vlaams Belang, PTB én N-VA”

Voorzitter DéFI: “Ons cordon sanitaire omvat Vlaams Belang, PTB én N-VA”

24
Canadese universiteit haalt LGBTQ poster weg na boze reacties van moslims

Canadese universiteit haalt LGBTQ-poster weg na boze reacties van moslims

10
Eva De Bleeker (Photonews)

De Bleeker: “Nu hervormen of toestanden zoals in de jaren tachtig”

7
Maxime Vandenberghe (UGent): “Staatshervormingen zorgen niét voor meer communautair gekibbel”

Maxime Vandenberghe (UGent): “Staatshervormingen zorgen niét voor meer communautair gekibbel”

21 mei 2022
Gilkinet wil dat snelheidsboetes proportioneler worden

Gilkinet wil dat snelheidsboetes proportioneler worden

21 mei 2022
Russisch gasbedrijf Gazprom draait gaskraan naar Finland dicht

Russisch gasbedrijf Gazprom draait gaskraan naar Finland dicht

21 mei 2022

Deze week in ‘t Pallieterke

Schrijf u hier in op de PALNWS nieuwsbrief!

Advertenties

Betaalde Advertentie

PAL NWS

© 2021 PAL NWS

PAL NWS is de opvolger van SCEPTR en de nieuwssite van Uitgeverij 't Pallieterke nv.

  • Contact
  • Cookieverklaring
  • Privacybeleid
  • Discussie
  • Veelgestelde vragen (FAQ)
  • Impressum
  • Disclaimer
  • Cookies
  • Vacatures
  • Adverteren

VOLG ONS

Geen Resultaat
Zie Alle Resultaten
  • PAL NWS
  • Nieuws
  • Opinie
  • Satire
  • PAL SPORT
  • PAL CAST
  • Abonnement
  • ‘t Pallieterke
  • Mijn account
  • FAQ

© 2021 PAL NWS

Welkom Terug!

Meld hieronder aan

Wachtwoord Vergeten? Geen abonnee

Maak Nieuwe Account!

Vul de velden onder in om te registreren

Alle velden zijn verplicht. Aanmelden

Herstel je wachtwoord

Geef je gebruikersnaam of e-mailadres in om je wachtwoord te herstellen.

Aanmelden
Beheer je privacy

Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken. Als je geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.

Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.

Functioneel
Altijd actief
The technical storage or access is strictly necessary for the legitimate purpose of enabling the use of a specific service explicitly requested by the subscriber or user, or for the sole purpose of carrying out the transmission of a communication over an electronic communications network.
Preferences
The technical storage or access is necessary for the legitimate purpose of storing preferences that are not requested by the subscriber or user.
Statistics
The technical storage or access that is used exclusively for statistical purposes. The technical storage or access that is used exclusively for anonymous statistical purposes. Without a subpoena, voluntary compliance on the part of your Internet Service Provider, or additional records from a third party, information stored or retrieved for this purpose alone cannot usually be used to identify you.
Marketing
The technical storage or access is required to create user profiles to send advertising, or to track the user on a website or across several websites for similar marketing purposes.
Statistieken

Marketing

Toepassingen
Altijd actief

Altijd actief
Beheer opties Beheer diensten Beheer leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Beheer opties
{title} {title} {title}

Vind je onze artikels interessant? Goed om ook eens iets anders te lezen dan de (gesubsidieerde) mainstream media?

Overweeg dan om ons te steunen en neem al vanaf €9 een abonnement.

U kan dan meteen alle artikels volledig lezen en u bent ook af van de meest vervelende publiciteit!